Koncerty


Odbywają się w Akademii kilka razy w roku w Sali Koncertowej Chateau.

Są nieodzownym elementem kształcenia wokalisty, dając możliwość skonfrontowania się z własnymi umiejętnościami, tremą, oswojenia się z publicznością, panowania nad ciałem i umysłem. Są też ukoronowaniem pracy w ciągu roku.

Osobom będącym na początku drogi muzycznej proponujemy występy z nagranymi wersjami instrumentalnymi utworów, z którymi ćwiczą w domu, aby stopniować trudność i minimalizować poczucie dyskomfortu. W tych koncertach może zaśpiewać każdy.

Bardziej zaawansowani przygotowują koncerty LIVE! z zaproszonymi profesjonalnymi muzykami instrumentalistami oraz studentami – instrumentalistami, którzy pracują nad aranżacjami w ramach przedmiotu ZESPOŁY INSTRUMENTALNE – COMBA.

Wszystkie nasze chóry są chórami koncertującymi i ich koncerty wchodzą w program kształcenia Akademii. Chóry koncertują zarówno w Chateau, jak i poza siedzibą Akademii.

 

    

   

        

 

Nad przygotowaniem wokalistów indywidualnych na wszystkie koncerty czuwa Edyta Turowska wraz z Damianem Wójcikiem, nad stroną instrumentalną oraz całością koncertów LIVE! czuwa Wiktor Szostak. Za chóry odpowiedzialni są ich dyrygenci wraz ze współpracującymi muzykami instrumentalistami.

Wszelkie informacje o najbliższych koncertach i innych akcjach i eventach znajdują się na naszej stronie na Facebooku. Relacje na Instagramie.