Czy lubisz śpiewać? Czy pociąga Cię brzmienie chóru w muzyce rozrywkowej? Czy chcesz wziąć udział w wyjątkowym projekcie?

Pierwszy taki chór w Szczecinie!

Połączenie muzyki rozrywkowej i faktury chóralnej! Niezapomniane ponadczasowe przeboje muzyki rozrywkowej! Nowa odsłona utworów klasycznych, nowoczesna, wielogłosowa aranżacja wokalna, zaskakująca aranżacja instrumentalna!

Muzyka filmowa, hity popowe, gospel, brzmienia jazzowe i nowoczesne elektro – do tego CHÓR w odsłonie rozrywkowej jak i klasycznej!

To chór dla miłośników zarówno spokojnych brzmień i współczesnej muzyki filmowej i klasycznej, jak i oryginalnych brzmień gospel i rozrywki. A ponieważ współczesna muzyka wychodzi poza sztywne ramy podziału na klasykę i rozrywkę, taki też jest repertuar, który wykonujemy.

Grupa ta to efekt współpracy naszej Akademii ze szczecińską Fundacją MORZE KULTURY, której szefowa i znakomita dyrygent dr hab. Iwona Wiśniewska-Salamon zgodziła się poprowadzić stronę klasyczną przedsięwzięcia. Za stronę instrumentalną odpowiedzialny jest szczeciński pianista i aranżer Aleksander „Olo” Jastrząb.

Chór HARMONY SINGERS zaprasza osoby pełnoletnie !!!

Gwarantujemy współpracę z najlepszymi fachowcami w swoich dziedzinach, rozwój i świetną zabawę !!!!

W sezonie 2020/21 działamy projektowo – organizujemy warsztaty i próby pod konkretne koncerty.

Daty i koszt uczestnictwa podany jest wcześniej, opłaty uzależnione od kosztów instrumentalistów, wynajmu sal itp. Koszt udziału w koncercie wraz z przygotowaniem i próbami to 60-100 zł za całość od osoby.

Zachęcam do śledzenia aktualności na FACEBOOKU na stronie Vocal Academy Edyta Turowska i na Instagramie